Kedves csopakiak!
A tartós hőségre való tekintettel szeretnénk megkönnyíteni a felfrissülést. A hőségriadó ideje alatt minden nap 17:00 órától díjtalanul látogathatják a Csopaki Strandot. A belépés feltétele: érvényes csopaki lakcímkártya bemutatása a pénztárnál. Vigyázzanak magukra, fogyasszanak rengeteg folyadékot, és hűsöljenek a Balatonban!
Ambrus Tibor
polgármester